Рішення для фітнес/СПА

Рішення для фітнес клубів і СПА салонів

Приходячи в фітнес клуб, або простий спорт зал перше з чим стикається людина – це рецепція, де перевіряють оплату абонемента і видають маленький ключик від кабінки в роздягальні. За статистикою 67% людей, які ходять у фітнес клуби або в інші подібні місця, де є особистий шафка, втрачали той самий ключик, що само собою не приємно і як правило, не дешево, тому що треба оплатити заміну замка (як мінімум), від якого загублений ключ. Сьогодні ключі пішли на другий план у порівнянні з кодовими замками для шафок, адже у них є ряд переваг, а саме:

 1. Безпека (ніхто не відкриє вашу кабінку без вас не маючи коду, простий ключовий замок відкривається викруткою або скріпкою).
 2. Надійність – замки розраховані на 80 000 відкриттів або 15-17 років роботи (Кале надає гарантію і безкоштовне обслуговування, тепер можна не переживати, що замок зламається).
 3. Не потрібен ключ і відповідно нічого втрачати, забули код, не проблема, у адміністратора є майстер код, за допомогою якого можна стерти будь-який код і ввести новий.
 4. Зовнішній вигляд, кодові замки Кале набагато приємніше виглядають ніж ключові замки.
 5. Не треба платити за забутий або загублений код.
 6. Кожного разу можна налаштувати новий код (клієнт задає свій особистий код).

  KD050/45-106

  KD050/45-115

  KD050/45-116

  KD050/45-110

  Браслет