Про нас

Кале Кіліт – визнаний європейський лідер з виробництва не лише замків, а і циліндрів, броньованих дверей, сейфів та іншої продукції, яка забезпечує своїм користувачам безпеку високого, та інноваційного рівня.

Історія створення компанії Кале Кіліт бере свій початок ще в далекому 1953 році. Все розпочиналося з невеличкої майстерні по виготовленню замків поблизу Стамбулу. Ті часи були не найкращими для заснування та розвитку бізнесу, але наполегливість, уважність до дрібниць та клієнтоорієнтованність зробили своє діло. Вже за 4 роки, а саме в 1957 році, майстерня збільшилася до розмірів середнього виробництва в ті часи, та змушена була перебратися до більшого по площі приміщення. Саме після переїзду компанія почала своє стрімке зростання і успішно вийшла на міжнародні ринки збуту. За більш ніж 60 років компанія накопичила величезний досвід, визнання у всьому світі, та здобула низку міжнародних нагород за високу якість своєї продукції. На сьогоднішній день продукція Кале Кіліт експортується у 102 країни світу, а у 83 країнах має сертифікати якості і з кожним роком географія продажів Кале тільки зростає.

Електронні замки або системи контролю та управління доступом (далі СКУД) відіграють неабияку роль у структурі продажів компанії. Новітнє устаткування, накопичений досвід, та орієнтація на ринкові потреби, робить продукцію Кале Кіліт дуже популярною у світі. Електронними замками Кале скористалися більш ніж 5000 готелів світу, серед яких є багато відомих міжнародних мереж, а це майже півмільйона замків, які успішно працюють та задовольняють найвибагливіші потреби клієнтів.