KD040/80-800

Замовити KD040/80-800

Cерія захищених карткових електронних замків Кале із нержавіючої сталі

Новітня розробка із нержавіючої сталі може похвалитися високою захищеністю від агресивного зовнішнього середовища, тому цей електронний замок можна використовувати під відкритим небом протягом всього року. Втілення надійності, безпеки та легкості в користуванні це замки Кале із нержавіючої сталі.  Замки Кале працюють зі спеціальним программним забезпеченням, яке регулює роботу замка та інформацію яка знаходиться у його памяті. Більше не треба прокладати ні яких дротів для замка, все працює автономно та зберігає біля 1000 останніх подій доступ до яких є лише у адміністратора.  За допомогою цього можна відстежувати хто та коли потряпляв у приміщення, контролювати кількість карток, користувачів, обмежувати або розширяти права доступу.

Як і всі електронні замки Кале модель із нержавіючої сталі має вбудований механічний високосекретний циліндр який замасковано під лицьовою панеллю, а також надійний врізний замок в який вмонтована вся електроніка, що виключає можливість несанкціонованих маніпуляцій.  Управління електронним механізмом здійснює мікропроцессор NXP(PHILIPS) 936, що говорить про впевнено високий рівень якості та безперебійну роботу системи взагалі. Картки для електронних замків Кале мають стандарт MIFARE 1K S50 який визнано одним із самих надійних та захищених.

Функція антипаніки – вільне відкривання ригеля зсередини при натисканні ручки (для того щоб швидкого покинути приміщення в екстрених випадках)

Дизайн замка та його надійність, перевірена багатьма роками роботи в різних умовах. Легкість монтування, управління та обслуговування роблять цю модель надзвичайно популярною серед електронних готельних замків.

Компанія Кале Кіліт завжди йде вперед не зупиняючись і результатом багаторічного досвіду у сфері безпеки стало визнання продукції компанії у всьому світі.

Технічні характеристики

Процессор: NXP(PHILIPS) 936
Сфери застосування: Готелі, пансіонати, бази відпочинку, хостели, офіси, бізнес центри, держ. установи
Передача данних: Радіо сигнал
Низький заряд батареї: Аудіо сигнал
Кількіть відкривань після сигналу: Більше 50 відкр/закр після сигналу по низький заряд
Час відкривання: менш ніж 1 сек після зчитування картки
Карткова технологія: MIFARE 1K S50 card 13,56 MHz, для замків та енергозберігаючих пристроїв
Час зчитування картки: 0,035 сек
Робоча температура: -15°C   ̴ +60°C
Робоча частота: 13.56MHz
Робочий вольтаж: DC4,5V-6 (4 pcs 1,5 V AA Alkaline Batteries)
Срок роботи батарей: 4 x 1,5V AA Alkaline Batteries, (до 18 місяців активного користування)
Коефіцієнт вологості: 15-95%
Вага: 3,05 Kg (включаючи 35mm циліндр)
Товщина дверей: 38 мм -70 мм
Ширина дверей: Min. 110мм
Об’єм пам’яті: 1000 подій
Незареєстрована картка: Візуальне та звукове сповіщення
Гарантія: 2 роки