KD040/87-244

Замовити KD040/87-244

Cерія Люкс електронних замків Кале з кодовим доступом

Замок серії Люкс із кодовим доступом підійде як готелям так і офісам. На сам перед, потрібно розуміти, що це замок який відкривається після введення секретного коду, тому для готельного номеру він не зовсім підходить, але що стосується підсобних приміщень це саме те що треба. Коли вам потрібно обмежити доступ до якоїсь кімнати або групи кімнат, але ви не хочете витрачати на час на реєстрацію та видачу карток, ключів, або така видача не можлива, то кодовий замок серії Люкс це те що вам потрібно.  Втілення надійності, безпеки, легкості в користуванні та доступності це замки Кале серії Люкс.

Як і всі електронні замки Кале серія Люкс має вбудований механічний високосекретний циліндр який замасковано під лицьовою панеллю, а також надійний врізний замок, що виключає можливість несанкціонованих маніпуляцій. Управління електронним механізмом здійснює мікропроцессор NXP(PHILIPS) 936, що говорить про впевнено високий рівень якості та безперебійну роботу системи взагалі.

Функція антипаніки – вільне відкривання ригеля зсередини при натисканні ручки (для того, щоб швидкого покинути приміщення в екстрених випадках).

Дизайн замка та його надійність, перевірена багатьма роками роботи в різних умовах. Легкість монтування, управління та обслуговування роблять цю модель надзвичайно популярною серед електронних готельних замків.

Компанія Кале Кіліт завжди йде вперед не зупиняючись і результатом багаторічного досвіду у сфері безпеки стало визнання продукції компанії у всьому світі.

Технічні характеристики

Процессор: NXP(PHILIPS) 936
Сфери застосування: Готелі, пансіонати, бази відпочинку, хостели, офіси, бізнес центри, держ. установи
Дисплей: Клавіатура
Низький заряд батареї: Аудіо сигнал
Кількіть відкривань після сигналу: Більше 50 відкр/закр після сигналу по низький заряд
Час відкривання: менш ніж 1 сек після зчитування картки
Робоча температура: -15°C   ̴ +60°C
Робочий вольтаж: DC4,5V-6 (4 pcs 1,5 V AA Alkaline Batteries)
Срок роботи батарей: 4 x 1,5V AA Alkaline Batteries, (до 18 місяців активного користування)
Коефіцієнт вологості: 15-95%
Вага: 3,3 Kg (включаючи 35mm циліндр)
Товщина дверей: 38 мм -70 мм
Ширина дверей: Min. 75мм
Не вірний код 4 рази: Візуальне та звукове сповіщення
Гарантія: 2 роки